Czym się zajmujemy?

Nasze usługi stolarskie obejmują projektowanie i wykonanie podłóg, tarasów oraz elewacji. Zajmujemy się również wykonaniem różnych elementów drewnianych oraz produkcją ręcznie robionych mebli z drewna na zamówienie, t.j: donice tarasowe, kratki grzejnikowe, kosze drewniane, kosze na bieliznę, meble łazienkowe, stoliki. Posiadamy też w ofercie drewniane panele ścienne.

Masz jakiś nietypowy pomysł lub chcesz zrealizować coś oryginalnego? Zadzwoń, a my chętnie pomożemy ci w realizacji twojego pomysłu!

Tarasy

Tarasy

Podłogi

Podłogi

Elewacje

Elewacje

Panele Ścienne

Panele Ścienne

Meble

Meble

Artykuły dekoracyjne

Artykuły dekoracyjne

Rekomendowane gatunki drewna

Pracujemy wyłącznie z różnymi gatunkami naturalnego i surowego drewna (zarówno tradycyjnego, jak i egzotycznego), które jest poddane ręcznej obróbce i nakładaniu warstwy ochronnej (np. olejowaniu, lakierowaniu). Pozyskujemy je tylko ze sprawdzonych źródeł i dbamy o to, by materiały były wysokiej jakości i cieszyły oko jak najdłużej.

Jesteśmy dystrybutorem żagli, rolet i pergoli tarasowych NESLING

neslig_logo

Realizacje

Sprawdź jakie projekty wyszły spod naszej ręki. Znamy się na drewnie i potrafimy z nim pracować już od wielu lat. Wykonujemy głównie tarasy, elewacje czy też podłogi, ale po godzinach tworzymy też takie cuda jak w zakładce inne realizacje 😉 Meble stoliki, kosze drewniane i mnóstwo innych przedmiotów.

Masz pomysł na jakiś drewniany przedmiot, mebel czy projekt do realizacji – zrealizujmy go razem – skontaktuj się z Nami!

607 077 125

Matlakowski.com
USŁUGI STOLARSKIE

Wojciech Matlakowski

w.matlakowski@gmail.com